Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 140 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3asnwish.com
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip

School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip

Mbijetesa sapo bëri programin mësimorFeb. 15, 2021United Kingdom105 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një pandemie vdekjeprurëse, një grup adoleshentësh imunë dhe mësuesit e tyre futen në një shkollë, vetëm për t’u rrezikuar më shumë nga një grup i armatosur armatosur rëndë.

School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal School's Out Forever
Vlerësimi IMDb 5.3 537 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 5 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Street Fighter (1994) me Titra Shqip
Tethered (2022) me Titra Shqip
Bloodsport: The Dark Kumite 1999
Jericho Ridge (2023) me Titra Shqip
Airlift (2016) me Titra Shqip
CQ 2001
Barbershop: The Next Cut 2016
Don’t Worry Darling (2022) me Titra Shqip
Cadaver (2022) me Titra Shqip
Caged Wings (2023) me Titra Shqip
The Droving (2020) me Titra Shqip
Basic Instinct (1992) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x