Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1183 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip

Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip

Kur sekreti del jashtë, aventura fillon.Aug. 12, 2022USA89 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa rrinë jashtë pas shkollës, Charlie dhe miqtë e tij zbulojnë selinë e superheroit më të fuqishëm në botë të fshehur nën shtëpinë e tij. Kur zuzarët sulmojnë, ata duhet të bashkohen për të mbrojtur selinë dhe për të shpëtuar botën.

Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Secret Headquarters (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Secret Headquarters
Vlerësimi IMDb 7.9 45 vota
Vlerësimi TMDb 6.7 11 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Enola Holmes 2 (2022) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Source Code (2011) me Titra Shqip
Spider-Man: Homecoming (2017) me Titra Shqip
57 Seconds (2023) me Titra Shqip
Minnal Murali (2021) me Titra Shqip
The Adam Project (2022) me Titra Shqip
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One (2023) me Titra Shqip
Arrowhead (2017) me Titra Shqip
Cirque du Freak: The Vampire’s Assistant (2009) me Titra Shqip
Star Wars: Episode I – The Phantom Menace (1999) me Titra Shqip
Kickboxer 2: The Road Back (1991) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x