Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 251 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Self/less (2015) me Titra Shqip

Self/less (2015) me Titra Shqip

Zoti e krijoi njeriun. Njeriu krijoi pavdekësinë.Jul. 10, 2015USA117 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një i moshuar jashtëzakonisht i pasur që vdes nga kanceri i nënshtrohet një procedure mjekësore radikale që e transferon vetëdijen e tij në trupin e një të riu të shëndetshëm, por gjithçka mund të mos jetë aq mirë sa duket kur ai fillon të zbulojë misterin e origjinës së trupit dhe organizimit sekret. që do të vrasë për të mbajtur sekretet e saj.

Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Self/less
Vlerësimi IMDb 6.5 100,219 vota
Vlerësimi TMDb 6.403 2,745 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Hundreds of Beavers (2024) me Titra Shqip
Backtrack (2015) me Titra Shqip
Boss Level (2021) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
Space Pirate Captain Harlock (2013) me Titra Shqip
Aftermath (2024) me Titra Shqip
Desperado (1995) me Titra Shqip
Udta Punjab (2016) me Titra Shqip
2 Fast 2 Furious (2003) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip
Miss Congeniality (2000) me Titra Shqip
Umma (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x