Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 46 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3d000d.com
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip

Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip

Asnjëherë mos ia ktheni shpinën të shkuarësJan. 26, 2007USA115 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Lufta Civile ka përfunduar, por koloneli Morsman Carver është në një mision të fundit – të vrasë Gideonin, pavarësisht se çfarë duhet. I nisur nga një armë zjarri dhe i nxitur nga tërbimi, ndjekja e pamëshirshme i çon dy burrat nëpër male të ftohta të mbuluara me borë dhe shkretëtira të thata, larg komoditeteve dhe kodeve të qytetërimit, në skutat më të përgjakshme të shpirtit të tyre.

Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Seraphim Falls (2007) me Titra Shqip
Titulli origjinal Seraphim Falls
Vlerësimi IMDb 6.6 34,226 vota
Vlerësimi TMDb 6.417 527 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Scrooge: A Christmas Carol (2022) me Titra Shqip
The Fighter Pilot (2013) me Titra Shqip
Never Say Never (2023) me Titra Shqip
Megamind (2010) me Dublim Shqip
Jolly Roger (2022) me Titra Shqip
Despite the Night (2015) me Titra Shqip
Black Mirror: Bandersnatch (2018) me Titra Shqip
Kate (2021) me Titra Shqip
Acne (2008) me Titra Shqip
Tigers (2021) me Titra Shqip
Kamadora (2023) me Titra Shqip
The Dark Knight Rises (2012) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x