Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2295 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip

Sex and Zen (1991) me Titra Shqip

I ndaluar për 400 vjet! Më famëkeqja nga tre sagat e mëdha erotike të Kinës – u shfaq në ekran për herë të parë.Nov. 30, 1991Hong Kong99 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një studiues i martuar së fundmi shkon në një kërkim për njohuri për gratë e njerëzve të tjerë, bazuar në dallimet e tij filozofike me Murgun Sack. Ai takohet me hajdutin fluturues, i cili pranon ta ndihmojë atë të gjejë gra, por vetëm nëse arrin një penis të madh sa një kali. Studiuesi ka një kirurg që i bashkangjit njësinë e përmendur, dhe ai po largohet dhe po vrapon në misionin e tij, vetëm për të zbuluar se ka pengesa për stilin e tij të ri të jetesës, si burrat xhelozë dhe femrat tradhtare.

Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Sex and Zen (1991) me Titra Shqip
Titulli origjinal 玉蒲團之偷情寶鑑
Vlerësimi IMDb 5.6 2,529 vota
Vlerësimi TMDb 5.73 50 vota

Regjizori

Michael Mak
Regjizori

Aktorët

Lawrence Ng isWei Yang Sheng / Yan Ching
Wei Yang Sheng / Yan Ching
Kent Cheng isTian Can Zi / Tin Chan
Tian Can Zi / Tin Chan
Elvis Tsui isWang Qi / Wong Chut
Wang Qi / Wong Chut
Amy Yip isYu Xiang / Chou Yin
Yu Xiang / Chou Yin
Isabelle Chow Wang isRui Zhu / Shui Chu
Rui Zhu / Shui Chu
Carrie Ng isGu Xian Niang / Mistress Ku
Gu Xian Niang / Mistress Ku
Lo Lieh isCat Burglar Sai Kunlun
Cat Burglar Sai Kunlun
Tien Feng isMaster Iron Gate / Lord Iron Doors
Master Iron Gate / Lord Iron Doors
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Silence (2019) me Titra Shqip
The Expendables 3 (2014) me Titra Shqip
Christmas Cottage (2008) me Titra Shqip
Ex Machina (2015) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Every Thing Will Be Fine (2015) me Titra Shqip
Cities of Last Things (2018) me Titra Shqip
Danny Collins (2015) me Titra Shqip
Under the Amalfi Sun (2022) me Titra Shqip
Far from the Madding Crowd (2015) me Titra Shqip
Black Panther (2018) me Titra Shqip
Glass Jaw (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x