Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1374 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip

Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip

Nov. 26, 2016Unknown73 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Marla dhe Simone janë marrëzisht të dashuruar dhe kanë një marrëdhënie shumë pasionante. Ata gjithashtu kanë vështirësi për t’ia dalë mbanë dhe nuk janë në gjendje të paguajnë qiranë. Të dëshpëruar ata vendosin të bëjnë video porno. Seksi kauboj është një udhëtim brenda brezit tonë, brezit të humbur, i destinuar të jetojë pa një punë të përhershme, një shtëpi fikse dhe një mënyrë jetese të përcaktuar. Personazhet e këtij udhëtimi janë nomadë, të pasigurt dhe të papjekur në komedinë e jetës së tyre: për zemërimin e Simones dhe për nevojën magjike të Marlës, ndërrojnë pasionin dhe seksin. Kriza e gjeneratave është brenda nesh dhe ne duhet të gjejmë një mënyrë për të mbijetuar dhe ta bëjmë të tashmen ëndrrën tonë, pasi në të ardhmen tonë nuk do të kemi hapësirë.

Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Sex Cowboys (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex Cowboys
Vlerësimi IMDb 4.3 182 vota
Vlerësimi TMDb 3.5 15 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Nightmare Alley (2021) me Titra Shqip
Beasts of No Nation (2015) me Titra Shqip
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
The Champion of Auschwitz (2021) me Titra Shqip
Those Who Walk Away (2022) me Titra Shqip
Kama Sutra: A Tale of Love (1996) me Titra Shqip
The Client List (2010) me Titra Shqip
12th Fail (2023) me Titra Shqip
Slow West (2015) me Titra Shqip
Gravity (2013) me Titra Shqip
Downton Abbey: A New Era (2022) me Titra Shqip
Madame Bovary (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x