Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5537 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3ds2com
  • Server 4flaswish.com
Sex Weather (2018) me Titra Shqip

Sex Weather (2018) me Titra Shqip

Oct. 01, 2018USA90 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Regjisori me sy të përgjumur Darrel zgjohet dhe e gjen veten në shtrat me anëtarin e ekuipazhit të tij Sydney. Ndërsa fillojnë të diskutojnë mbrëmjen e mëparshme dhe rishikimet e vakëta të filmit të tij të ri, emocionet lindin një marrëdhënie pasionante dhe të zhytur në mendime që dikur mund të kishte qenë nëse njëri do të kishte shfrytëzuar rastin.

Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Sex Weather (2018) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sex Weather
Vlerësimi IMDb 6.1 6,052 vota
Vlerësimi TMDb 6.3 45 vota

Regjizori

Jon García
Regjizori

Aktorët

Al'Jaleel McGhee isDarrel Graham
Darrel Graham
Amber Stonebraker isSydney Livingston
Sydney Livingston
Alan Burrell isDelivery Guy
Delivery Guy
Shpërndarë2

Tituj të Ngjashëm

My Name Is Loh Kiwan (2024) me Titra Shqip
Locked Down 2021
The Good Mother (2023) me Titra Shqip
Chocolat (2000) me Titra Shqip
Beyond the Lights (2014) me Titra Shqip
Zanox (2022) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
The Lost City (2022) me Titra Shqip
Hot Girls Wanted (2015) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
Grave of the Fireflies (1988) me Titra Shqip
Reach Me (2014) me Titra Shqip
4 1 votë
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x