Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 302 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Shark Lake (2015) me Titra Shqip

Shark Lake (2015) me Titra Shqip

Në këtë liqen ju duhet të luftoni për të mbijetuarOct. 02, 2015USA92 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Meredith Hendricks ndodh të jetë policja më e mirë në qytetin e saj të qetë në Liqenin Tahoe. Kur një tregtar speciesh ekzotike në tregun e zi me emrin Clint lirohet me kusht nga burgu, diçka që ai e la të lirë fillon të bëjë të njohur praninë e saj. Notarët dhe adhuruesit e tokës fillojnë të bëhen pjesë e zinxhirit ushqimor me një ritëm të pabesueshëm. Meredith dhe ekipi i saj zbulojnë se nuk po gjuajnë vetëm një makinë ngrënieje, por një familje të tërë prej tyre. Jo të gjithë do t’ia dalin të gjallë, por ata që e bëjnë këtë nuk do ta harrojnë kurrë këtë verë në Liqenin e Shark.

Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Shark Lake (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Shark Lake
Vlerësimi IMDb 3.4 2,474 vota
Vlerësimi TMDb 3.7 53 vota

Regjizori

Jerry Dugan
Regjizori

Aktorët

Dolph Lundgren isClint Gray
Clint Gray
Sara Malakul Lane isMeredith Hernandez
Meredith Hernandez
Lance E. Nichols isLewis Galloway
Lewis Galloway
James Chalke isDon Barnes
Don Barnes
Miles Doleac isGarreth Ross
Garreth Ross
Ted Ferguson isChristopher the Camper
Christopher the Camper
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Body of Evidence (1993) me Titra Shqip
Aiyai: Wrathful Soul (2020) me Titra Shqip
Coriolanus (2011) me Titra Shqip
An American Haunting (2005) me Titra Shqip
Missing (2023) me Titra Shqip
Catacombe (2018) me Titra Shqip
Self/less (2015) me Titra Shqip
Fast & Furious 6 (2013) me Titra Shqip
Shadow Master (2022) me Titra Shqip
Sniper: Rogue Mission (2022) me Titra Shqip
Night of the Hunted (2023) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x