Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 553 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip

Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip

Asgjë nuk i shpëton.Dec. 23, 2009United States129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi kapën përfundimisht vrasësin serial Lord Blackwood (Strong), Sherlock Holmes (Downey Jr) dhe partneri i tij besnik Watson (Law) mendojnë me të drejtë se kanë mbyllur me sukses edhe një çështje tjetër. por kur Blackwood shfaqet në mënyrë misterioze, Holmes duhet të fillojë përsëri gjuetinë. Duke luftuar me të dashurën e re të partnerit të tij dhe kreun e Scotland Yard, detektivit do t’i duhet të bashkojë të dhëna që do ta çojnë atë në një rast ku përfshihen vrasës, magji e zezë dhe përqafimi vdekjeprurës i një joshëse misterioze, Irene Adler (McAdams).

 

Shënim për Sherlock Holmes (2009) me titra shqip

Larg ironisë sublime metatextuale të Jetës Private të Sherlock Holmes të Billy Wilder, por edhe nga zemërimi adoleshent i Piramidës së Frikës së Barry Levinson, Richie dhe Silver krijojnë një film të pastër.

 

Kliko këtu për të parë pjesën e dytë të filmit: Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011) me titra shqip

Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Sherlock Holmes (2009) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sherlock Holmes
Vlerësimi IMDb 7.6 592,578 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 11,413 vota

Regjizori

Guy Ritchie
Regjizori

Aktorët

Robert Downey Jr. isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Jude Law isDr. John Watson
Dr. John Watson
Rachel McAdams isIrene Adler
Irene Adler
Mark Strong isLord Henry Blackwood
Lord Henry Blackwood
Eddie Marsan isInspector Lestrade
Inspector Lestrade
Geraldine James isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Kelly Reilly isMary Morstan
Mary Morstan
William Houston isConstable Clark
Constable Clark
Hans Matheson isLord Coward
Lord Coward
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Besa e Kuqe aka The Red Pledge (1982) Film Shqiptar
Loaded (2008) me Titra Shqip
The Covid Killer (2021) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn (2021) me Dublim Shqip
Live Is Life (2022) me Titra Shqip
Beyond the Mask (2015) me Titra Shqip
Ronin (1998) me Titra Shqip
Migration (2023) me Titra Shqip
The Night They Came Home (2024) me Titra Shqip
Air Force One Down (2024) me Titra Shqip
Lost in the Sun (2015) me Titra Shqip
Blackout (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x