Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 355 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Sherlock: The Abominable Bride (2016) me Titra Shqip

Sherlock: The Abominable Bride (2016) me Titra Shqip

Mirë se vini në Sherlock 1895!Jan. 01, 2016United Kingdom90 Min.TV-14
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Londrën e fund shekullit të 19-të, Thomas Ricoletti mahnitet kur pa gruan e tij të veshur me veshjen e vjetër të dasmës. Habia vjen nga fakti që gruaja humbi jetën disa orë më parë dhe ajo që ka përpara është një fantazmë, e cila duket se endet rrugëve të qytetit me një etje të madhe për hakmarrje. Do të jetë në dorën e Sherlock Holmes dhe asistentit Watson që të përdorin gjithë dinakërinë e tyre për të luftuar kundër një armiku që me sa duket tashmë ka vdekur.

 

Shënim: Ju lutemi shikoni ne fillim serialin Sherlock 2010 me Titra Shqip nëse nuk e keni parë, para se të shikoni këtë film. Për të pasur një ide më të qartë.

Sherlock: The Abominable Bride (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sherlock: The Abominable Bride
Vlerësimi IMDb 8.1 33,089 vota
Vlerësimi TMDb 7.9 1,868 vota

Regjizori

Aktorët

Benedict Cumberbatch isSherlock Holmes
Sherlock Holmes
Martin Freeman isDr. John Watson
Dr. John Watson
Una Stubbs isMrs. Hudson
Mrs. Hudson
Rupert Graves isDI Lestrade
DI Lestrade
Mark Gatiss isMycroft Holmes
Mycroft Holmes
Andrew Scott isProfessor Moriarty
Professor Moriarty
Louise Brealey isMolly Hooper
Molly Hooper
Amanda Abbington isMary Watson
Mary Watson
Yasmine Akram isJanine Donlevy
Janine Donlevy
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Green Zone (2010) me Titra Shqip
Strangerland (2015) me Titra Shqip
In the Heights (2021) me Titra Shqip
Black’s Game (2012) me Titra Shqip
8MM 2 (2005) me Titra Shqip
Mercy Road (2023) me Titra Shqip
The Colour Room (2021) me Titra Shqip
The Load (2019) me Titra Shqip
Citation 2020
His Only Son (2023) me Titra Shqip
Fire (2020) me Titra Shqip
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance) (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x