Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 121 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1doodstream.com
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip

Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip

Gjërat që ndryshojnë. Gjërat që nuk bëjnë. ...dhe gjëra që nuk do të doja t'i ndryshoja.Mar. 17, 2023Japan121 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një njeri i detyruar të mbajë pushtet dhe i zhveshur nga njerëzimi. Një grua skeptike ndaj lumturisë. Takeshi Hongo, një Augmentation e bërë nga SHOCKER, dhe Ruriko Midorikawa, një rebel i organizatës, arratisen duke luftuar kundër vrasësve. Çfarë është drejtësia? Çfarë është e keqja? A do të marrë fund kjo dhunë? Pavarësisht fuqisë së tij, Hongo përpiqet të mbetet njeri. Bashkë me lirinë, Rurikos i ka rifituar edhe një zemër. Çfarë rrugësh do të zgjedhin?

Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Shin Kamen Rider (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal シン・仮面ライダー
Vlerësimi IMDb 6.3 1,186 vota
Vlerësimi TMDb 7.453 75 vota

Regjizori

Hideaki Anno
Regjizori

Aktorët

Sosuke Ikematsu isTakeshi Hongo / Kamen Rider
Takeshi Hongo / Kamen Rider
Minami Hamabe isRuriko Midorikawa
Ruriko Midorikawa
Tasuku Emoto isHayato Ichimonji / Kamen Rider No. 2
Hayato Ichimonji / Kamen Rider No. 2
Mirai Moriyama isIchirō Midorikawa / Kamen Rider No. 0
Ichirō Midorikawa / Kamen Rider No. 0
Nanase Nishino isHiromi / Hachi Augment-01
Hiromi / Hachi Augment-01
Toru Tezuka isKomori Augment-01
Komori Augment-01
Nao Omori isKumo Augment-01 (voice)
Kumo Augment-01 (voice)
Kanata Hongo isKamakiri Chameleon Augment-01
Kamakiri Chameleon Augment-01
Masami Nagasawa isSasori Augment-01
Sasori Augment-01
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
Rogue Warfare (2019) me Titra Shqip
Rush Hour 3 (2007) me Titra Shqip
The Protector (1985) me Titra Shqip
Brick Mansions (2014) me Titra Shqip
Resident Evil: Death Island (2023) me Titra Shqip
Ballerina (2023) me Titra Shqip
No Way Up (2024) me Titra Shqip
Superman: Man of Tomorrow (2020) me Titra Shqip
Tekken (2010) me Dublim Shqip
Pathaan (2023) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x