Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1389 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip

Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip

Jan. 19, 2024Unknown89 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I dëshpëruar për të mbajtur kujdestarinë e vajzës së tij, një luftëtar i arteve marciale të përziera braktis një ndeshje të madhe dhe vrapon nëpër Berlin për të marrë pjesë në festën e ditëlindjes së saj.

Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Sixty Minutes (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal 60 Minuten
Vlerësimi TMDb 6.4 23 vota

Regjizori

Oliver Kienle
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

One Half of Me (2020) me Titra Shqip
The Fallout (2022) me Titra Shqip
Emanuelle’s Revenge (2023) me Titra Shqip
Blade (1998) me Titra Shqip
Brooklyn’s Finest (2010) me Titra Shqip
Young Adult (2011) me Titra Shqip
Miracle in Cell No. 7 (2013) me Titra Shqip
Blonde (2022) me Titra Shqip
Kill ’em All (2017) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
Hot Seat (2022) me Titra Shqip
The Shamer’s Daughter (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x