Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 477 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4doodstream.com
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip

Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip

Oct. 03, 2017United States93 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8.5 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Mbreti kolumbian i drogës Jesús Morales paguan fshehurazi për shërbimet e një snajperi me nofkën “Djalli”, i aftë të vrasë një për një armiqtë e kujtdo që e punëson atë. Pa asnjë kundërshtar të mbetur gjallë, Morales forcohet dhe fiton kontrollin e më shumë rrugëve të kontrabandës në Shtetet e Bashkuara. DEA, e alarmuar nga ky kërcënim ndaj vendit, dërgon në Kolumbi agjenten Kate Estrada, e cila ndjek vite me radhë Moralesin dhe snajperin marinar Brandon Beckett. Misioni i tyre: Vritni “Djallin” dhe sillni Morales përsëri në SH.B.A. për t’u gjykuar për krimet e tij. Agjentët mendojnë se ata kanë gjithçka nën kontroll, por Morales dhe “Djalli” kanë përgatitur shumë surpriza për të mbajtur të pasuksesshëm misionin.

Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Sniper: Ultimate Kill 2017 me Titra Shqip
Titulli origjinal Sniper: Ultimate Kill
Vlerësimi IMDb 5.6 3,715 vota
Vlerësimi TMDb 6.5 191 vota

Regjizori

Claudio Fäh
Regjizori

Aktorët

Chad Michael Collins isBrandon Beckett
Brandon Beckett
Billy Zane isRichard Miller
Richard Miller
Tom Berenger isThomas Beckett
Thomas Beckett
Joe Lando isJohn Samson
John Samson
Danay García isKate Estrada
Kate Estrada
Juan Pablo Gamboa isPatrick Walsh
Patrick Walsh
Felipe Calero isEl Diablo / Enrique
El Diablo / Enrique
Lucho Velasco isCaptain Garza
Captain Garza
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Undisputed II: Last Man Standing (2006) me Titra Shqip
Marfa Girl 2 (2018) me Titra Shqip
Mr. Holmes (2015) me Titra Shqip
After the Pandemic (2022) me Titra Shqip
The Phantom of the Open (2022) me Titra Shqip
Monstrum (2018) me Titra Shqip
Don’t Tell a Soul (2020) me Titra Shqip
Cry Wolf (2005) me Titra Shqip
Time Is Up (2021) me Titra Shqip
Che: Part One (2008) me Titra Shqip
The Skeleton Twins (2014) me Titra Shqip
Run Lola Run (1998) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x