Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 286 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Snitch (2013) me Titra Shqip

Snitch (2013) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për të shpëtuar djalin tuaj?Feb. 21, 2013USA112 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pronari i kompanisë së ndërtimit John Matthews mëson se djali i tij i larguar, Jason, është arrestuar për trafik droge. Duke u përballur me një dënim të padrejtë me burg për një shkelës për herë të parë me mirësjellje të ligjeve të detyrueshme të dënimit minimal, Jason nuk ka asgjë për të ofruar për butësi në ndërgjegje të pastër. Në mënyrë të dëshpëruar, John bind DEA-n dhe DA oportuniste Joanne Keeghan që ta lënë atë të fshihet për të ndihmuar në kryerjen e arrestimeve mjaft të mëdha për të liruar djalin e tij në këmbim. Me ndihmën e padashur të një ish-punonjësi, John hyn në botën e krimit të narkotikëve, ku çdo lëvizje mund të jetë e fundit e tij në një operacion që do të kërkojë të gjitha burimet, zgjuarsinë dhe guximin e tij për të mbijetuar.

Snitch (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Snitch (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal Snitch
Vlerësimi IMDb 6.4 88,911 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 2,080 vota

Regjizori

Aktorët

Dwayne Johnson isJohn Matthews
John Matthews
Barry Pepper isAgent Cooper
Agent Cooper
Susan Sarandon isJoanne Keeghan
Joanne Keeghan
Benjamin Bratt isJuan Carlos
Juan Carlos "El Topo" Pintera
Melina Kanakaredes isSylvie Collins
Sylvie Collins
David Harbour isJay Price
Jay Price
Jon Bernthal isDaniel James
Daniel James
Harold Perrineau isJeffrey Steele
Jeffrey Steele
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Dark Web: Cicada 3301 (2021) me Titra Shqip
Panama (2022) me Titra Shqip
Black Water (2018) me Titra Shqip
Spider-Man: Across the Spider-Verse (2023) me Dublim Shqip
No Retreat, No Surrender 2: Raging Thunder (1987) me Titra Shqip
Honey 3: Dare to Dance (2016) me Titra Shqip
American Underdog (2021) me Titra Shqip
Poker Night (2014) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
The Forger (2014) me Titra Shqip
The Age of Shadows (2016) me Titra Shqip
The Last Rifleman (2023) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x