Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2023 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3vidmoly.to
  • Server 4flaswish.com
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip

Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip

Mirësevini në Jam!Jul. 08, 2021United States115 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Gjatë një vizite në Warner Bros., kampioni i NBA-së LeBron James dhe djali i tij përfundojnë aksidentalisht të bllokuar në një botë alternative që përmban të gjitha historitë dhe personazhet e krijuara nga studioja, që vijnë nën kontrollin e një force aq të fuqishme sa edhe që nuk funksionon mirë të quajtur AI G. Me ndihmën e Bugs Bunny, LeBron duhet t’i bashkojë Looney Tunes nëse dëshiron të kthehet në realitet.

Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Space Jam: A New Legacy (2021) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Space Jam: A New Legacy
Vlerësimi IMDb 3.7 1,555 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 138 vota

Regjizori

Aktorët

LeBron James isLeBron James
LeBron James
Don Cheadle isAl G Rhythm
Al G Rhythm
Cedric Joe isDominic 'Dom' James
Dominic 'Dom' James
Eric Bauza isDaffy Duck / Marvin the Martian (voice)
Daffy Duck / Marvin the Martian (voice)
Zendaya isLola Bunny (voice)
Lola Bunny (voice)
Bob Bergen isPorky Pig / Tweety (voice)
Porky Pig / Tweety (voice)
Gerald 'Slink' Johnson isLamar the Security Guard
Lamar the Security Guard
Ceyair J. Wright isLeBron 'Bronny' James Jr.
LeBron 'Bronny' James Jr.
Shpërndarë3

Tituj të Ngjashëm

Grimm (2003) me Titra Shqip
The Kings of the World (2022) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Tracks (2013) me Titra Shqip
Star Trek: Generations (1994) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
X-Men (2000) me Titra Shqip
Peter Rabbit (2018) me Titra Shqip
Moonbound (2021) me Titra Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Winnie the Pooh (2011) me Dublim Shqip
Thor: The Dark World (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x