Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1d000d.com
Sphere (1998) me Titra Shqip

Sphere (1998) me Titra Shqip

Terrori mund të mbushë çdo hapësirë.Feb. 13, 1998USA134 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një anije kozmike është zbuluar në dyshemenë e Oqeanit Paqësor, që supozohet të jetë të paktën 300 vjeç dhe me origjinë aliene. Një ekip shkencëtarësh dhe ekspertësh mblidhet dhe dërgohet në Habitat, një mjedis jetese nënujor më i avancuar, për të hetuar.

Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Sphere (1998) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sphere
Vlerësimi IMDb 6.1 112,214 vota
Vlerësimi TMDb 6.1 1,532 vota

Regjizori

Aktorët

Dustin Hoffman isDr. Norman Goodman
Dr. Norman Goodman
Sharon Stone isDr. Elizabeth 'Beth' Halperin
Dr. Elizabeth 'Beth' Halperin
Samuel L. Jackson isDr. Harry Adams
Dr. Harry Adams
Peter Coyote isCaptain Harold C. Barnes
Captain Harold C. Barnes
Liev Schreiber isDr. Ted Fielding
Dr. Ted Fielding
Queen Latifah isAlice 'Teeny' Fletcher
Alice 'Teeny' Fletcher
Marga Gómez isJane Edmunds
Jane Edmunds
Huey Lewis isHelicopter Pilot
Helicopter Pilot
James Pickens Jr. isO.S.S.A. Instructor
O.S.S.A. Instructor
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Kathal (2023) me Titra Shqip
Underworld: Awakening (2012) me Titra Shqip
Bad Hair (2021) me Titra Shqip
Zeros and Ones (2021) me Titra Shqip
Comet (2014) me Titra Shqip
Drishyam 2 (2022) me Titra Shqip
Talk to Me (2023) me Titra Shqip
Blue Beetle (2023) me Titra Shqip
Resident Evil: Welcome to Raccoon City 2021 me Titra Shqip
Death Becomes Her (1992) me Titra Shqip
Alone (2017) me Titra Shqip
Project Power (2020) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x