Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 310 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip

Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip

Aventura vazhdon...May. 20, 1980United States124 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Saga epike vazhdon ndërsa Luke Skywalker, me shpresën për të mposhtur Perandorinë e keqe Galaktike, mëson mënyrat e Jedi nga mjeshtri i plakur Yoda. Por Darth Vader është më i vendosur se kurrë për të kapur Lukën. Ndërkohë, udhëheqësi rebel Princesha Leia, Han Solo, Chewbacca dhe shokët C-3PO dhe R2-D2 hidhen në faza të ndryshme të kapjes, tradhtisë dhe dëshpërimit.

Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Star Wars Episode V – The Empire Strikes Back (1980) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Empire Strikes Back
Vlerësimi IMDb 8.7 1,181,961 vota
Vlerësimi TMDb 8.4 13,026 vota

Regjizori

Aktorët

Mark Hamill isLuke Skywalker
Luke Skywalker
Carrie Fisher isPrincess Leia
Princess Leia
Billy Dee Williams isLando Calrissian
Lando Calrissian
David Prowse isDarth Vader
Darth Vader
Peter Mayhew isChewbacca
Chewbacca
Frank Oz isYoda (Voice)
Yoda (Voice)
Alec Guinness isObi-Wan Kenobi
Obi-Wan Kenobi
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Apollo 13 (1995) me Titra Shqip
The Knower: Younis’s Return (2021) me Titra Shqip
Revenge of the Green Dragons (2014) me Titra Shqip
Scooby-Doo! and the Loch Ness Monster (2004) me Dublim Shqip
Shrek the Third (2007) me Dublim Shqip
Dora and the Lost City of Gold (2019) me Titra Shqip
Captain America: The Winter Soldier (2014) me Titra Shqip
Underworld: Evolution (2006) me Titra Shqip
Venom (2018) me Titra Shqip
Hundreds of Beavers (2024) me Titra Shqip
Catwoman (2004) me Titra Shqip
Extraterrestrial (2014) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x