Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 353 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip

Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip

Çdo brez ka një histori.Dec. 15, 2015United States136 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9.7 3 vota

Përshkrimi i Filmit

Kanë kaluar rreth tridhjetë vjet nga rënia e Perandorisë. E pavarur dhe e vetmuar Riley (Daisy Ridley), ushtari i penduar Finn (John Boyega) dhe piloti luftarak Poe (Oscar Isaac), fillojnë një aventurë të re të madhe kundër armiqëve, kushtuar Anës së Errët të Forcës, përfshirë edhe kërcënuesin Kylo Ren (Adam Driver). Gjatë rrugës, ata do të takojnë miq të rinj, armiq dhe fytyra të njohura, të tilla si ajo e Ian Solo (Harrison Ford) dhe Princeshës Leia (Carrie Fisher), e cila është bërë një gjeneral.

 

Shënim për:- Star Wars: The Force Awakens 2015 me Titra Shqip

Një kapitull i ndërlidhur programatikisht që merr trilogjinë e parë dhe në mënyrë implicite heq të dytën. Nuk ka politikë dhe nuk ka konflikte ekzistenciale. Është Forca dhe Ana e Errët, beteja spektakolare dhe momente të vogla komike, ka dritë dhe hije. Gjithëçka që ju duhet për të kaluar konceptin e një rilindjeje dhe një “koncept” të ri që në këtë episod të parë të trilogjisë së re ne vetëm mund ta mendojmë.

Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Star Wars: The Force Awakens (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Star Wars: The Force Awakens
Vlerësimi IMDb 7.8 873,049 vota
Vlerësimi TMDb 7.4 15,852 vota

Regjizori

J.J. Abrams
Regjizori

Aktorët

Mark Hamill isLuke Skywalker
Luke Skywalker
Carrie Fisher isGeneral Leia Organa
General Leia Organa
Adam Driver isKylo Ren / Ben Solo
Kylo Ren / Ben Solo
Oscar Isaac isPoe Dameron
Poe Dameron
Lupita Nyong'o isMaz Kanata
Maz Kanata
Andy Serkis isSupreme Leader Snoke
Supreme Leader Snoke
Domhnall Gleeson isGeneral Hux
General Hux
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Street Fighter: Assassin’s Fist (2014) me Titra Shqip
Enter the Dragon (1973) me Titra Shqip
Fantastic Four (2005) me Titra Shqip
LEGO Star Wars Terrifying Tales (2021) me Titra Shqip
Blade: Trinity (2004) me Titra Shqip
Imani (2023) me Titra Shqip
Deathstroke: Knights & Dragons – The Movie (2020) me Titra Shqip
Backdraft (1991) me Titra Shqip
Kin (2018) me Titra Shqip
Night of the Sicario 2021
Universal Soldier (1992) me Titra Shqip
Exiled (2006) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x