Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip

Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip

Të gjithë luftojnë. Askush nuk heq dorë.Aug. 28, 2012Japan89 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trupat e dy anijeve ajrore kanë bashkuar forcat për të përfunduar një sulm masiv me insekte në një postë të Federatës. Përpara se misioni të përfundojë dhe të mbijetuarit të evakuohen, një anije niset befas dhe errësohet në mënyrë të pashpjegueshme. Trupat e mbetur të ngurtësuar nga beteja vrapojnë në shpëtim vetëm për të zbuluar se kërcënimi nga insektet do të godasë shtëpinë.

Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Starship Troopers: Invasion (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal Starship Troopers: Invasion
Vlerësimi IMDb 5.8 11,877 vota
Vlerësimi TMDb 5.798 359 vota

Regjizori

Aktorët

Luci Christian isCarmen Ibanez (voice)
Carmen Ibanez (voice)
David Anthony Matranga isJohnny Rico (voice)
Johnny Rico (voice)
Justin Doran isCarl Jenkins (voice)
Carl Jenkins (voice)
David Wald isHero (voice)
Hero (voice)
Andrew Love isBugspray (voice)
Bugspray (voice)
Leraldo Anzaldua isRatzass (voice)
Ratzass (voice)
Sam Roman isDaugherty (voice)
Daugherty (voice)
Emily Neves isTrig (voice)
Trig (voice)
Melissa Davis isIce Blonde (voice)
Ice Blonde (voice)
Kalob Martinez isHolyman (voice)
Holyman (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Time Trap (2017) me Titra Shqip
King Kong (2005) me Titra Shqip
The Bell Keeper (2023) me Titra Shqip
The Bad Guys (2022) me Dublim Shqip
G-Force (2009) me Dublim Shqip
Rebel Moon – Part One: A Child of Fire (2023) me Titra Shqip
2012 (2009) me Titra Shqip
2 Fast 2 Furious (2003) me Titra Shqip
The Sorcerer and the White Snake (2011) me Titra Shqip
Indiana Jones and the Last Crusade (1989) me Titra Shqip
The Marksman (2005) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa (2021) me Dublim Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x