Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 100 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3flastwish.com
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip

Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip

Ata janë njeriu.Mar. 05, 2004USA101 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bashkohuni me David Starsky dhe Ken “Hutch” Hutchinson të qetë, ndërsa ata çiftëzohen për herë të parë si policë të fshehtë. Partnerët e rinj duhet të kapërcejnë mosmarrëveshjet e tyre për të zgjidhur një rast të rëndësishëm me ndihmën e informatorit të rrugës Huggy Bear dhe kriminelit bindës Reese Feldman.

Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Starsky & Hutch (2004) me Titra Shqip
Titulli origjinal Starsky & Hutch
Vlerësimi IMDb 6.1 153,647 vota
Vlerësimi TMDb 5.802 2,162 vota

Regjizori

Todd Phillips
Regjizori

Aktorët

Ben Stiller isDavid Starsky
David Starsky
Owen Wilson isKen Hutchinson
Ken Hutchinson
Snoop Dogg isHuggy Bear
Huggy Bear
Vince Vaughn isReese Feldman
Reese Feldman
Fred Williamson isCaptain Doby
Captain Doby
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

My Big Fat Greek Wedding (2002) me Titra Shqip
Chasing Amy (1997) me Titra Shqip
Ron’s Gone Wrong (2021) me Titra Shqip
The Roundup: No Way Out (2023) me Titra Shqip
Alvin and the Chipmunks (2007) me Dublim Shqip
Pixie 2020
What Women Want (2000) me Titra Shqip
Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
Slaxx (2020) me Titra Shqip
The Longest Yard (2005) me Titra Shqip
Violent Night (2022) me Titra Shqip
Operation Mekong (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x