Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 78 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3sfastwish.com
Starter for 10 (2006) me Titra Shqip

Starter for 10 (2006) me Titra Shqip

Sep. 13, 200692 Min.
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në vitin 1985, në sfondin e Thatcherizmit, Brian Jackson regjistrohet në Universitetin e Bristol, një bursë nga Essex-i bregdetar me një dashuri për dijen për hir të saj dhe një fëmijëri të kaluar duke parë University Challenge, një shfaqje kuizi në kolegj. Në Bristol ai provon për ekipin Challenge dhe bie nën magjinë e Alice, një bionde bukuroshe me një të kaluar të gjerë seksuale.

Starter for 10 (2006) me Titra Shqip
Starter for 10 (2006) me Titra Shqip
Starter for 10 (2006) me Titra Shqip
Starter for 10 (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal Starter for 10
Vlerësimi TMDb 6.416 366 vota

Regjizori

Tom Vaughan
Regjizori

Aktorët

James McAvoy isBrian Jackson
Brian Jackson
Alice Eve isAlice Harbinson
Alice Harbinson
Rebecca Hall isRebecca Epstein
Rebecca Epstein
Catherine Tate isJulie Jackson
Julie Jackson
Mark Gatiss isBamber Gascoigne
Bamber Gascoigne
Guy Henry isDr. Morrison
Dr. Morrison
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
Men, Women & Children (2014) me Titra Shqip
Io Capitano (2023) me Titra Shqip
Free Guy 2021 me Titra Shqip
The Abyss (2023) me Titra Shqip
The Power 2021 me Titra Shqip
To: Gerard 2020 me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
8 Persona Plus (1998) Film Shqiptar
One Wild Moment (2015) me Titra Shqip
Gia (1998) me Titra Shqip
Holiday (2018) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x