Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 55 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Sundown (2016) me Titra Shqip

Sundown (2016) me Titra Shqip

Të rrethuar nga vajza të nxehta me bikini të vogla, djemtë janë me të vërtetë në parajsë.May. 16, 2016Mexico103 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maturantët e shkollës së mesme Logan dhe Blake përgatiten për një Pushim Pranvere epike ndërsa udhëtojnë në vendpushimin e bukur dhe ekzotik të plazhit meksikan të Puerto Vallarta, duke shpresuar të lidhen me dashuritë e tyre të shkollës së mesme. Të rrethuar nga vajza të nxehta me bikini të vogla, djemtë janë me të vërtetë në parajsë. Pas takimit në një klub, Logan bie në dashuri me një bukuroshe misterioze vendase të quajtur Gaby, por më pas kupton të nesërmen në mëngjes, kur ora Rolex e gjyshit të tij mungon, se ajo kërkonte më shumë se vetëm zemrën e tij.

Sundown (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Sundown
Vlerësimi IMDb 5.4 2,456 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 77 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gifted (2017) me Titra Shqip
5 Herë Jo (2023) Film Shqiptar
Not Another Teen Movie (2001) me Titra Shqip
La scuola più bella del mondo (2014) me Titra Shqip
Banana Joe (1982) me Titra Shqip
9 Songs (2004) me Titra Shqip
The Best Man (1999) me Titra Shqip
Angelique (2013) me Titra Shqip
Home Alone (1990) me Titra Shqip
National Lampoon’s Van Wilder 2002 me Titra Shqip
Love’s Enduring Promise (2004) me Titra Shqip
Acne (2008) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x