Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
Supernova (2000) me Titra Shqip

Supernova (2000) me Titra Shqip

Në skajet më të largëta të hapësirës, ​​diçka ka shkuar tmerrësisht keq.Jan. 14, 2000Switzerland91 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

I vendosur në shekullin e 22-të, kur një anije shpëtimi e goditur dërgon një sinjal shqetësimi, ekuipazhi me përvojë i anijes së spitalit të shpëtimit Nova-17 përgjigjet. Ajo që ata gjejnë është një vrimë e zezë – që kërcënon të shkatërrojë të dyja anijet – dhe një i mbijetuar misterioz, trupi i të cilit shpejt ndryshon në një formë monstruoze dhe vdekjeprurëse.

Supernova (2000) me Titra Shqip
Supernova (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal Supernova
Vlerësimi IMDb 4.8 19,053 vota
Vlerësimi TMDb 4.9 340 vota

Regjizori

Walter Hill
Regjizori

Aktorët

James Spader isNick Vanzant
Nick Vanzant
Angela Bassett isDr. Kaela Evers
Dr. Kaela Evers
Robert Forster isA.J. Marley
A.J. Marley
Lou Diamond Phillips isYerzy Penalosa
Yerzy Penalosa
Peter Facinelli isKarl Larson
Karl Larson
Robin Tunney isDanika Lund
Danika Lund
Wilson Cruz isBenj Sotomejor
Benj Sotomejor
Knox White isTroy Larson
Troy Larson
Kerrigan Mahan isTroy Larson (voice)
Troy Larson (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Skeleton Key (2005) me Titra Shqip
Glass Chin (2014) me Titra Shqip
Exeter (2015) me Titra Shqip
Gold (2022) me Titra Shqip
Blade of the 47 Ronin (2022) me Titra Shqip
10 Cloverfield Lane (2016) me Titra Shqip
R.I.P.D. 2: Rise of the Damned (2022) me Titra Shqip
The Blue Room (2014) me Titra Shqip
Suburra (2015) me Titra Shqip
24 (2016) me Titra Shqip
The President’s Man (2000) me Titra Shqip
The Hunted (2003) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x