Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Take Down (2016) me Titra Shqip

Take Down (2016) me Titra Shqip

Të pasur. Të thyer. Të gjuajtur.May. 05, 2016United Kingdom107 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Djemtë dhe vajzat e miliarderëve ndërkombëtarë dërgohen në një kamp ku u mësohen aftësitë themelore të mbijetesës me shpresën se do t’u mësojë atyre përgjegjësinë. Kur ata merren peng dhe merren për shpërblim nga rrëmbyesit, ata do të duhet të përdorin çdo aftësi që kanë mësuar për të mbijetuar.

Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Take Down (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Take Down
Vlerësimi IMDb 5.5 3,922 vota
Vlerësimi TMDb 5.847 176 vota

Regjizori

Jim Gillespie
Regjizori

Aktorët

Jeremy Sumpter isKyle Hartmann
Kyle Hartmann
Phoebe Tonkin isAmy Tilton
Amy Tilton
Sebastian Koch isBobby Hartmann
Bobby Hartmann
Ed Westwick isBilly Speck
Billy Speck
Dominic Sherwood isJames Herrick
James Herrick
Anna-Louise Plowman isEmily Tilton Scofield
Emily Tilton Scofield
Simon Merrells isJonathan Tilton Scofield
Jonathan Tilton Scofield
Martin McDougall isDrew Thornton
Drew Thornton
Hari Dhillon isMarcos Shah
Marcos Shah
Mark Bonnar isLawrence Close
Lawrence Close
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

21 Grams (2003) me Titra Shqip
400 Days (2015) me Titra Shqip
The Thaw 2009 me Titra Shqip
Cube (1997) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
The Courier 2020
Bartkowiak (2021) me Titra Shqip
The Wasteland (2022) me Titra Shqip
Friday the 13th Part VI: Jason Lives (1986) me Titra Shqip
A Most Violent Year (2014) me Titra Shqip
The Birdcatcher (2019) me Titra Shqip
Commitment (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x