Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 75 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip

Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip

Të gjithë janë në goditje.Jun. 11, 2023United Kingdom125 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëlla e motë, kërkojnë t’i shpëtojnë gjyshit të tyre mafioz abuziv, bashkojnë forcat me një palë vrasësish të aftë për teatralët në kërkimin e tyre për një jetë të re në këtë përrallë krimi, dhune dhe shpengimi.

Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
Tales of Babylon (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Tales of Babylon
Vlerësimi IMDb 5.3 574 vota
Vlerësimi TMDb 4 4 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Panama (2022) me Titra Shqip
Hitmen (2023) me Titra Shqip
Night Drive (2021) me Titra Shqip
The Collective (2023) me Titra Shqip
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Barrio Brawler (2013) me Titra Shqip
Rebel (2022) me Titra Shqip
Betrayed 1988
Lust, Caution (2007) me Titra Shqip
The Crossing (2020) me Titra Shqip
Dom Hemingway (2013) me Titra Shqip
My Name Is Vendetta (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x