Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 76 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
Tantura (2022) me Titra Shqip

Tantura (2022) me Titra Shqip

Jan. 20, 2022Israel85 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Fjalët e regjistruara në kasetë “fshijeni” marrin peshë të re në kontekstin e historisë dhe luftës. Kur shteti i Izraelit u krijua në 1948, shpërtheu lufta dhe qindra fshatra palestineze u shpopulluan pas saj. Izraelitët e njohin këtë si Lufta e Pavarësisë. Palestinezët e quajnë atë “Nakba” (Katastrofa). Në fund të viteve 1990, studenti i diplomuar Teddy Katz kreu kërkime mbi një masakër në shkallë të gjerë që dyshohet se kishte ndodhur në fshatin Tantura në vitin 1948. Puna e tij më vonë u sulmua dhe reputacioni i tij u shkatërrua, por kanë mbetur 140 orë dëshmi audio.

Tantura (2022) me Titra Shqip
Tantura (2022) me Titra Shqip
Tantura (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal טנטורה
Vlerësimi IMDb 8.8 1,077 vota
Vlerësimi TMDb 6.2 5 vota

Regjizori

Alon Schwarz
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Zero Days (2016) me Titra Shqip
Hinterland (2021) me Titra Shqip
Becoming 2020
Pelé (2021) me Titra Shqip
Winter of The Braves (2018) me Titra Shqip
The Auschwitz Report (2021) me Titra Shqip
Dosed (2019) me Titra Shqip
The Treacherous (2015) me Titra Shqip
Ong Bak 3 (2010) me Titra Shqip
Silver Skates (2020) me Titra Shqip
The Flowers of War (2011) me Titra Shqip
Hansan: Rising Dragon (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x