Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 81 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
The 6th Day (2000) me Titra Shqip

The 6th Day (2000) me Titra Shqip

Jeni ai që mendoni se jeni?Nov. 17, 2000USA123 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një botë e së ardhmes shumë të afërt në të cilën bagëtitë, peshqit dhe madje edhe kafshët shtëpiake mund të klonohen. Por klonimi i njerëzve është i paligjshëm – kjo ndodh derisa burri i familjes Adam Gibson kthehet nga puna një ditë për të gjetur se një klon e ka zëvendësuar. I marrë nga familja e tij dhe i zhytur në një botë të keqe që ai nuk e kupton, Gibson jo vetëm që duhet të shpëtojë veten nga vrasësit që duhet ta shkatërrojnë atë për të mbrojtur sekretin e tyre, por të zbulojë se kush dhe çfarë fshihet pas gjërave të tmerrshme që po i ndodhin.

The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
The 6th Day (2000) me Titra Shqip
Titulli origjinal The 6th Day
Vlerësimi IMDb 5.9 127,144 vota
Vlerësimi TMDb 5.966 1,890 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Rapaport isHank Morgan
Hank Morgan
Tony Goldwyn isMichael Drucker
Michael Drucker
Michael Rooker isRobert Marshall
Robert Marshall
Sarah Wynter isTalia Elsworth
Talia Elsworth
Wendy Crewson isNatalie Gibson
Natalie Gibson
Rodney Rowland isP. Wiley (as Rod Rowland)
P. Wiley (as Rod Rowland)
Ken Pogue isSpeaker Day
Speaker Day
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Breathing Fire 1991
Blue Beetle (2023) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
The Boondock Saints 1999
A Million Miles Away (2023) me Titra Shqip
Starry Eyes (2014) me Titra Shqip
Fallen from the Sky (2008) me Titra Shqip
True Grit (2010) me Titra Shqip
The Black Book (2023) me Titra Shqip
Police Story: Lockdown (2013) me Titra Shqip
River (2021) me Titra Shqip
Born on the Fourth of July (1989) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x