Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 268 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
The Barber (2002) me Titra Shqip

The Barber (2002) me Titra Shqip

Errësira mund t'i bëjë gjëra të çuditshme një njeriuDec. 31, 2002Canada94 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në Revelstoke, një qytet i largët në Alaskën veriore, dimri i gjatë, i ftohtë dhe i errët po vjen si gjithmonë kur trupi i një vajze, e vrarë brutalisht, është gjetur. Askush nuk mund të dyshojë në Dexter Miles, berberin, por kur mëson për zbulimin e trupit – gjë që ai shpresonte se nuk do të ndodhte para pranverës dhe shkrirjes – ai fillon të ndiejë frymë në qafë. Një frikë që zgjon tek ai dëshirën për të vrarë: një ndjenjë që fillon ta pëlqejë shumë.

The Barber (2002) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Barber
Vlerësimi IMDb 5.7 1,232 vota
Vlerësimi TMDb 5.5 18 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Elephant White (2011) me Titra Shqip
Anything for Jackson (2020) me Titra Shqip
American Sicario (2021) me Titra Shqip
Vantage Point (2008) me Titra Shqip
The Relic (1997) me Titra Shqip
Slender Man (2018) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
Murder Bury Win (2020)
Autopsy (2008) me Titra Shqip
World War Z (2013) me Titra Shqip
I Am All Girls (2021)
Wire Room (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x