Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 50 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1doods.pro
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip

The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip

Për ndryshimin ia vlen të luftoshApr. 05, 2019USA133 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Përqendrohet në marrëdhënien e pamundur midis Ann Atwater, një aktiviste e hapur për të drejtat civile, dhe C.P. Ellis, një udhëheqës lokal i Ku Klux Klan, i cili me ngurrim bashkë-kryesoi një samit të komunitetit, duke luftuar për desegregimin e shkollave në Durham, Karolina e Veriut gjatë verës së ngarkuar me racore të vitit 1971. Ngjarjet e pabesueshme që u shpalosën do të ndryshonin Durhamin dhe jetën e Atwater dhe Ellis përgjithmonë.

The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
The Best of Enemies (2019) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Best of Enemies
Vlerësimi IMDb 7.3 18,607 vota
Vlerësimi TMDb 7.416 369 vota

Regjizori

Robin Bissell
Regjizori

Aktorët

Taraji P. Henson isAnn Atwater
Ann Atwater
Sam Rockwell isClaiborne Paul Ellis
Claiborne Paul Ellis
Babou Ceesay isBill Riddick
Bill Riddick
Anne Heche isMary Ellis
Mary Ellis
Wes Bentley isFloyd Kelly
Floyd Kelly
Nick Searcy isGarland Keith
Garland Keith
Bruce McGill isCarvie Oldham
Carvie Oldham
John Gallagher Jr. isLee Trombley
Lee Trombley
Nicholas Logan isWiley Yates
Wiley Yates
Gilbert Glenn Brown isHoward Clement
Howard Clement
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

El Infierno (2010) me Titra Shqip
Flashdance (1983) me Titra Shqip
Searching for Bobby Fischer (1993) me Titra Shqip
The Silence (2019) me Titra Shqip
The Starling (2021) me Titra Shqip
If I Stay (2014) me Titra Shqip
A Complicated Story (2013) me Titra Shqip
Broken Promise (2009) me Titra Shqip
Mobile Suit Gundam Hathaway (2021) me Titra Shqip
Shortbus (2006) me Titra Shqip
Skater Girl (2021) me Titra Shqip
The Unforgivable (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x