Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 601 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip

The Bodyguard (1992) me Titra Shqip

Asnjëherë mos e lini atë nga sytë tuaj. Mos e lini kurrë vigjilencën tuaj. Mos u dashuro kurre.Nov. 25, 1992USA129 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 2 vota

Përshkrimi i Filmit

Një ish-agjent i Shërbimit Sekret merr me pahir një detyrë për të mbrojtur një idhull pop, i cili kërcënohet nga një fans i çmendur. Në fillim, truproja e fiksuar pas sigurisë dhe diva e vetëkënaqur përplasen totalisht. Por pa kaluar shumë kohë, i gjithë ai tension ndez fishekzjarre të një lloji tjetër, dhe djaloshi i ashpër i neveritshëm për dashurinë është i ndarë mes detyrës dhe romancës.

The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
The Bodyguard (1992) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Bodyguard
Vlerësimi IMDb 6.3 139,065 vota
Vlerësimi TMDb 6.666 2,525 vota

Regjizori

Mick Jackson
Regjizori

Aktorët

Whitney Houston isRachel Marron
Rachel Marron
Kevin Costner isFrank Farmer
Frank Farmer
Gary Kemp isSy Spector
Sy Spector
Bill Cobbs isBill Devaney
Bill Devaney
Ralph Waite isHerb Farmer
Herb Farmer
Tomas Arana isGreg Portman
Greg Portman
Mike Starr isTony Scipelli
Tony Scipelli
DeVaughn Nixon isFletcher Marron
Fletcher Marron
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Gigi & Nate (2022) me Titra Shqip
Monster (2014) me Titra Shqip
The Duke (2021) me Titra Shqip
Foxcatcher (2014) me Titra Shqip
Constantine: City of Demons – The Movie (2018) me Titra Shqip
The Gentlemen (2020) me Titra Shqip
Immortals (2011) me Titra Shqip
Jaded (1998) me Titra Shqip
The Retaliators (2022) me Titra Shqip
The Girl on the Train (2016) me Titra Shqip
The Pirates of Somalia (2017) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x