Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 144 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip

The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip

Sa larg do të shkonit për të provuar se nuk jeni askushi?Jan. 11, 2024USA129 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në rrugë, por pa fat, Clarence po përpiqet të gjejë një jetë më të mirë për familjen e tij, ndërsa lufton për të çliruar veten nga borxhet. I mahnitur nga fuqia dhe lavdia e Mesisë në rritje dhe apostujve të Tij, ai rrezikon gjithçka për të gdhendur rrugën e tij drejt një jete hyjnore dhe në fund zbulon se fuqia shëlbuese e besimit mund të jetë e vetmja rrugëdalje e tij.

The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
The Book of Clarence (2024) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Book of Clarence
Vlerësimi IMDb 5.7 2,576 vota
Vlerësimi TMDb 5.6 19 vota

Regjizori

Aktorët

LaKeith Stanfield isClarence / Thomas
Clarence / Thomas
Omar Sy isBarabbas
Barabbas
RJ Cyler isElijah
Elijah
David Oyelowo isJohn the Baptist
John the Baptist
Alfre Woodard isMother Mary
Mother Mary
Teyana Taylor isMary Magdalene
Mary Magdalene
James McAvoy isPontius Pilate
Pontius Pilate
Anna Diop isVarinia
Varinia
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Mardaani (2014) me Titra Shqip
Just Say Yes (2021) me Titra Shqip
Merry Swissmas (2022) me Titra Shqip
Deadpool 2 (2018) me Titra Shqip
RoboCop 3 (1993) me Titra Shqip
Step Up Revolution (2012) me Titra Shqip
Renfield (2023) me Titra Shqip
Happy Suicide (2022) me Titra Shqip
Finding Bliss (2009) me Titra Shqip
Montana (2014) me Titra Shqip
Past Lives (2023) me Titra Shqip
Far from the Madding Crowd (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x