Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 744 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip

The Bricklayer (2023) me Titra Shqip

Disa sekrete janë vdekjeprurëse.Dec. 14, 2023USA110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Dikush po shantazhon CIA-n duke vrarë gazetarë të huaj dhe duke e bërë të duket se agjencia është përgjegjëse. Ndërsa bota fillon të bashkohet kundër SHBA-së, CIA duhet të joshë operativin e saj më brilant – dhe rebel – të dalë nga pensioni, duke e detyruar atë të përballet me të kaluarën e tij të rrahur, ndërkohë që zbulon një komplot ndërkombëtar.

The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Bricklayer
Vlerësimi IMDb 7.6 63 vota
Vlerësimi TMDb 6.467 16 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blood and Bone (2009) me Titra Shqip
Consecration (2023) me Titra Shqip
Ninja III: The Domination (1984) me Titra Shqip
The Witch: Part 2. The Other One (2022) me Titra Shqip
Hitman (2007) me Titra Shqip
Awareness (2023) me Titra Shqip
Army of Thieves (2021) me Titra Shqip
Cyborg 2 1993
122 2019
Supernova (2000) me Titra Shqip
Fall (2022) me Titra Shqip
Feral State (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x