Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 65 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip

The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip

A mund ta ndryshoni të kaluarën tuaj pa shkatërruar të ardhmen tuaj?Aug. 17, 2006USA95 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pasi e dashura e tij, Julie, dhe dy miqtë më të mirë vriten në një aksident tragjik automobilistik, Nick lufton për të përballuar humbjen dhe pikëllimin e tij. Duke vuajtur nga konvulsione të ngjashme me migrenën, Nick shpejt zbulon se ai ka fuqinë të ndryshojë të kaluarën përmes kujtimeve të tij. Megjithatë, përpjekjet e tij në udhëtim në kohë për të ndryshuar të kaluarën dhe për të shpëtuar dashurinë e tij të vetme të vërtetë kanë pasoja të papritura dhe të tmerrshme.

The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip
The Butterfly Effect 2 (2006) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Butterfly Effect 2
Vlerësimi IMDb 4.5 37,159 vota
Vlerësimi TMDb 4.945 859 vota

Regjizori

Aktorët

Eric Lively isNick Larson
Nick Larson
Erica Durance isJulie Miller
Julie Miller
Dustin Milligan isTrevor Eastman
Trevor Eastman
Susan Hogan isKatherine Larson
Katherine Larson
David James Lewis isDave Bristol
Dave Bristol
Lindsay Maxwell isGrace Callahan
Grace Callahan
Andrew Airlie isRon Callahan
Ron Callahan
JR Bourne isMalcolm Williams
Malcolm Williams
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

There’s Someone Inside Your House (2021) me Titra Shqip
The Thundermans Return (2024) me Titra Shqip
Vice (2015) me Titra Shqip
She’s the Man (2006) me Titra Shqip
Apaches: Gang of Paris (2023) me Titra Shqip
Home Run (2013) me Titra Shqip
Wolf Mother (2016) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
Wolf Creek 2 (2013) me Titra Shqip
The Surprise Visit (2022) me Titra Shqip
The Whale (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x