Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 73 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
The Cutter (2005) me Titra Shqip

The Cutter (2005) me Titra Shqip

E kaluara mban çelësin!Nov. 21, 2005USA92 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një ish-polic u kthye në Los Angeles P.I. dhe merr përsipër një rast të një prerësi diamanti të humbur që e çon atë në një aventurë dashurie dhe turpi që përfshin turmën deri në distriktin e bizhuterive të ditëve të sotme.

The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
The Cutter (2005) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Cutter
Vlerësimi IMDb 4.8 2,355 vota
Vlerësimi TMDb 5.592 38 vota

Regjizori

Aktorët

Chuck Norris isJohn Shepherd
John Shepherd
Joanna Pacula isElizabeth Teller
Elizabeth Teller
Bernie Kopell isIssac Teller
Issac Teller
Aaron Norris isTony Maylam
Tony Maylam
Curt Lowens isCol. Speerman
Col. Speerman
Deron McBee isAlex / Repairman
Alex / Repairman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Unnatural Causes (2008) me Titra Shqip
Tin & Tina (2023) me Titra Shqip
Warriors of Future (2022) me Titra Shqip
Mission: Impossible II (2000) me Titra Shqip
Caged (2011) me Titra Shqip
Alpha Dog (2006) me Titra Shqip
Hercules in New York (1970) me Titra Shqip
Tadap (2021) me Titra Shqip
Attack (2022) me Titra Shqip
Strangerland (2015) me Titra Shqip
Rise of the Legend (2014) me Titra Shqip
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x