Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 107 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip

The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip

Zoti e bekoftë Amerikën.Dec. 08, 1978United Kingdom183 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një grup miqsh të klasës punëtore vendosin të regjistrohen në ushtri gjatë Luftës së Vietnamit dhe e shohin si kaos djallëzor – jo sipërmarrje fisnike që ata imagjinonin. Para se të largoheshin, Steven u martua me të dashurën e tij shtatzënë – dhe Michael dhe Nick ishin të dashuruar me të njëjtën grua. Por të tre janë burra të ndryshëm pas kthimit të tyre.

The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
The Deer Hunter (1978) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Deer Hunter
Vlerësimi IMDb 8.1 359,130 vota
Vlerësimi TMDb 8.01 3,568 vota

Regjizori

Aktorët

Robert De Niro isMichael Vronsky
Michael Vronsky
Christopher Walken isNikanor
Nikanor "Nick" Chevotarevich
John Savage isSteven Pushkov
Steven Pushkov
Amy Wright isBridesmaid
Bridesmaid
Richard Kuss isLinda's Father
Linda's Father
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

After.Life (2009) me Titra Shqip
The Lover (1992) me Titra Shqip
Queen of Hearts (2019) me Titra Shqip
Spitfire Over Berlin (2022) me Titra Shqip
Leave No Traces (2021) me Titra Shqip
Evening (2007) me Titra Shqip
The Dig (2021)
Jerry & Marge Go Large (2022) me Titra Shqip
Attila (2001) me Titra Shqip
Three Monkeys (2008) me Titra Shqip
X-Deal 2 (2022) me Titra Shqip
Race for Glory: Audi vs Lancia (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x