Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 237 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Duel (2016) me Titra Shqip

The Duel (2016) me Titra Shqip

Hakmarrja nuk mund të mohohet.Jun. 24, 2016USA110 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Teksas, 1887. Abraham Brant, i njohur nga të gjithë si “predikuesi”, ka një ndikim të jashtëzakonshëm mbi të gjithë banorët e malit Hermon, një qytet kufitar, pavarësisht historive të luftës, vrasjeve dhe ngjarjeve të pashpjegueshme që e ndjekin atë. Jo shumë larg vendndodhjes së izoluar, një varg kufomash fillon të shfaqet në brigjet e Rio Grande dhe, për të kuptuar origjinën e tyre, rojtari David Kingston mbërrin me gruan e tij Marisol në malin Hermon. Nga një kthesë e çuditshme e fatit, Davidi e njeh Abrahamin si ai që, si fëmijë, pa të atin të vrarë në një duel të përgjakshëm. I përçarë mes ndjekjes së ligjit ose nevojës së tij për hakmarrje, Kingston së shpejti do të zbulojë se asgjë rreth Abrahamit, malit Hermon dhe vrasjeve nuk është ajo që duket.

The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
The Duel (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Duel
Vlerësimi IMDb 5.8 10,725 vota
Vlerësimi TMDb 5.4 266 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Harsh Times (2005) me Titra Shqip
Burn After Reading 2008 me Titra Shqip
The Nest 2020
Big George Foreman (2023) me Titra Shqip
The Parts You Lose (2019) me Titra Shqip
Stargirl (2020) me Titra Shqip
Mulholland Drive (2001) me Titra Shqip
Heroic (2023) me Titra Shqip
The Irishman (2019) me Titra Shqip
Boogeyman (2005) me Titra Shqip
Grey Gardens (2009) me Titra Shqip
Burning Ghost (2019) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x