Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 205 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Earthquake (2016) me Titra Shqip

The Earthquake (2016) me Titra Shqip

Dec. 01, 2016101 Min.
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas tërmetit shkatërrues të Spitakut të 7 dhjetorit, Konstantin Berezhnoy, një rus 50-vjeçar dhe Robert Melkonyan, një armen 28-vjeçar, punojnë së bashku për të shpëtuar të mbijetuarit e dëshpëruar.

The Earthquake (2016) me Titra Shqip
The Earthquake (2016) me Titra Shqip
The Earthquake (2016) me Titra Shqip
Titulli origjinal Землетрясение
Vlerësimi TMDb 6.544 57 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Rush (2013) me Titra Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
Running Scared (2006) me Titra Shqip
Gimme Shelter (2013) me Titra Shqip
A Walk to Remember (2002) me Titra Shqip
Knocked Up (2007) me Titra Shqip
Curiosa (2019) me Titra Shqip
Born of Hope (2009) me Titra Shqip
Sliver (1993) me Titra Shqip
Land of Mine (2015) me Titra Shqip
Come Back Home (2022) me Titra Shqip
The Exorcism of Emily Rose (2005) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x