Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 128 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3flaswish.com
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip

The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip

Dec. 21, 2022BE147 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një udhëtim epik miqësie dhe vetë-zbulimi i vendosur në Alpet italiane që të lënë pa frymë, Tetë Malet ndjekin për katër dekada marrëdhënien e thellë dhe komplekse midis Pietro-s dhe Brunos.

The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
The Eight Mountains (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal Le otto montagne
Vlerësimi IMDb 7.7 13,512 vota
Vlerësimi TMDb 7.705 593 vota

Regjizori

Aktorët

Luca Marinelli isPietro Guasti
Pietro Guasti
Alessandro Borghi isBruno Guglielmina
Bruno Guglielmina
Lupo Barbiero isPietro (as a child)
Pietro (as a child)
Cristiano Sassella isBruno (as a child)
Bruno (as a child)
Andrea Palma isPietro (as a teenager)
Pietro (as a teenager)
Elena Lietti isFrancesca Guasti
Francesca Guasti
Filippo Timi isGiovanni Guasti
Giovanni Guasti
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Çifti i Lumtur aka The Happy Couple (1975) Film Shqiptar
7 Days in Entebbe (2018) me Titra Shqip
Operation Chromite (2016) me Titra Shqip
The Trial of the Chicago 7 (2020) me Titra Shqip
NYAD (2023) me Titra Shqip
Wild (2014) me Titra Shqip
LOL (2012) me Titra Shqip
Lost Angel (2021) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
Lamb (2021) me Titra Shqip
Jawbone (2017)
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x