Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The End We Start From (2023) me Titra Shqip

The End We Start From (2023) me Titra Shqip

Dec. 08, 2023United Kingdom101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Ndërsa Londra është zhytur nën ujërat e përmbytjeve, një grua sjell në jetë fëmijën e saj të parë. Ditë më vonë, ajo dhe foshnja e saj detyrohen të largohen nga shtëpia e tyre në kërkim të sigurisë. Ata shkojnë në veri përmes një vendi të rrezikshëm rishtazi duke kërkuar strehim nga një vend në tjetrin.

The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
The End We Start From (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The End We Start From
Vlerësimi IMDb 6.1 2,215 vota
Vlerësimi TMDb 6.382 17 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Snack Bar Budapest (1988) me Titra Shqip
Raya and the Last Dragon 2021 me Dublim Shqip
Valhalla Rising (2009) me Titra Shqip
Jurassic Park III (2001) me Titra Shqip
The Invasion (2007) me Titra Shqip
Headhunters (2011) me Titra Shqip
Whiteout (2009) me Titra Shqip
Frida (2002) me Titra Shqip
The Last Black Man in San Francisco (2019) me Titra Shqip
Quills (2000) me Titra Shqip
Cocoon (1995) me Titra Shqip
Young Adult (2011) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x