Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 32 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3vidmoly.to
The Fighter Pilot (2013) me Titra Shqip

The Fighter Pilot (2013) me Titra Shqip

Gjeni jetën në qiell.Dec. 20, 2013Japan144 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vëlla dhe motër mësojnë se gjyshi i tyre biologjik ishte një pilot kamikaz që vdiq gjatë Luftës së Dytë Botërore. Gjatë hulumtimit të tyre në jetën e tij, ata marrin rrëfime kontradiktore nga ish-shokët e tij për karakterin e tij dhe se si ai u bashkua me skuadrën e tij.

The Fighter Pilot (2013) me Titra Shqip
Titulli origjinal 永遠の0
Vlerësimi IMDb 7.3 2,800 vota
Vlerësimi TMDb 7.1 62 vota

Regjizori

Aktorët

Junichi Okada isKyuzo Miyabe
Kyuzo Miyabe
Haruma Miura isKentaro Saeki
Kentaro Saeki
Mao Inoue isMatsuno
Matsuno
Kazue Fukiishi isKeiko Saeki
Keiko Saeki
Yuki Furukawa isSaeki's Friend
Saeki's Friend
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Guy Ritchie’s The Covenant (2023) me Titra Shqip
Action (1980) me Titra Shqip
Gaia (2021) me Titra Shqip
They Are Mine (2023) me Titra Shqip
Entrapment (1999) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
American Underdog (2021) me Titra Shqip
Anna Karenina (2012) me Titra Shqip
The Girl with the Red Scarf (1978) me Titra Shqip
Did You Hear About the Morgans? (2009) me Titra Shqip
The Platform (2019) me Titra Shqip
The Earthquake (2016) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x