Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 268 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3jodwish.com
The Gift (2015) me Titra Shqip

The Gift (2015) me Titra Shqip

Jo çdo dhuratë është e mirëpritur.Jul. 31, 2015Australia108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Simon dhe Robyn janë një çift i ri i martuar, jeta e të cilëve po shkon siç ishte planifikuar derisa një rast përplasjeje me të njohurin e Simonit në shkollën e mesme e çon botën e tyre në një rrëmujë.

The Gift (2015) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
The Gift (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Gift
Vlerësimi IMDb 7 158,987 vota
Vlerësimi TMDb 6.685 2,805 vota

Regjizori

Joel Edgerton
Regjizori

Aktorët

Jason Bateman isSimon Callem
Simon Callem
Rebecca Hall isRobyn Callem
Robyn Callem
Joel Edgerton isGordo Mosley
Gordo Mosley
Tim Griffin isKevin 'KK' Keelor
Kevin 'KK' Keelor
Beau Knapp isDetective Walker
Detective Walker
Wendell Pierce isDetective Mills
Detective Mills
Mirrah Foulkes isWendy Dale
Wendy Dale
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Drive All Night (2021) me Titra Shqip
Hotel Poseidon (2021) me Titra Shqip
Escobar: Paradise Lost (2014) me Titra Shqip
Sin City: A Dame to Kill For (2014) me Titra Shqip
Boogie (2021) me Titra Shqip
Heart of Stone (2023) me Titra Shqip
The Colour Room (2021) me Titra Shqip
Brick (2006) me Titra Shqip
8MM 2 (2005) me Titra Shqip
Ordinary People (2018) me Titra Shqip
The Bricklayer (2023) me Titra Shqip
School’s Out Forever (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x