Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2com
  • Server 3flaswish.com
The Holdovers (2023) me Titra Shqip

The Holdovers (2023) me Titra Shqip

Siklet dhe gëzim.Oct. 27, 2023USA133 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një instruktor i thjeshtë në një shkollë përgatitore të Nju England detyrohet të qëndrojë në kampus gjatë pushimeve të Krishtlindjeve për të kujdesur për një grusht studentësh që nuk kanë ku të shkojnë. Përfundimisht, ai krijon një lidhje të pamundur me njërin prej tyre – një ngatërrestar i dëmtuar dhe mendjemprehtë – dhe me kryekuzhinierin e shkollës, i cili sapo ka humbur një djalë në Vietnam.

The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
The Holdovers (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Holdovers
Vlerësimi IMDb 8.2 9,301 vota
Vlerësimi TMDb 7.8 87 vota

Regjizori

Aktorët

Paul Giamatti isPaul Hunham
Paul Hunham
Dominic Sessa isAngus Tully
Angus Tully
Carrie Preston isMiss Lydia Crane
Miss Lydia Crane
Brady Hepner isTeddy Kountze
Teddy Kountze
Ian Dolley isAlex Ollerman
Alex Ollerman
Jim Kaplan isYe-Joon Park
Ye-Joon Park
Michael Provost isJason Smith
Jason Smith
Andrew Garman isDr. Hardy Woodrup
Dr. Hardy Woodrup
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Puss in Boots (2011) me Dublim Shqip
The Truman Show (1998) me Titra Shqip
The Little Mermaid (2018) me Titra Shqip
Secrets of an Escort (2021) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
Kingdom (2019) me Titra Shqip
Austin Powers: International Man of Mystery 1997
Kokoloko (2020) me Titra Shqip
Maya and Her Lover (2021) me Titra Shqip
Pretty Cool Too (2007) me Titra Shqip
The Fabelmans (2022) me Titra Shqip
Rush (2013) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x