Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 606 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Inheritance (2021) me Titra Shqip

The Inheritance (2021) me Titra Shqip

Disa sekrete nuk qëndrojnë të varrosura.Apr. 13, 2021Ukraine87 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Trashëgimia e një gruaje e çon atë në Evropën Lindore për të zbuluar një sekret të errët dhe shqetësues familjar.

The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
The Inheritance (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Inheritance
Vlerësimi IMDb 3.7 512 vota
Vlerësimi TMDb 3.6 5 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Exiled (2006) me Titra Shqip
The Good Son 1993
Resident Evil: Retribution (2012) me Titra Shqip
Entrapment (1999) me Titra Shqip
Viking Wolf (2022) me Titra Shqip
The Voices (2014) me Titra Shqip
Patriot Games (1992) me Titra Shqip
Rambo (2008) me Titra Shqip
Insidious: Chapter 2 (2013) me Titra Shqip
Lost & Found (2022) me Titra Shqip
The Beasts (2022) me Titra Shqip
Cooties (2014)
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x