Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 472 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0o0d.com
  • Server 3obeywish.com
The Intern (2015) me Titra Shqip

The Intern (2015) me Titra Shqip

Përvoja nuk vjetërohet kurrëSep. 24, 2015USA121 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

70-vjeçari i ve Ben Whittaker ka zbuluar se pensioni nuk është gjithçka që mendohet të jetë. Duke përfituar nga një mundësi për t’u rikthyer në lojë, ai bëhet një praktikant i vjetër në një faqe online mode, të themeluar dhe drejtuar nga Jules Ostin.

The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
The Intern (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Intern
Vlerësimi IMDb 7.1 243,560 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 5,476 vota
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Glorious (2022) me Titra Shqip
Robin Hood: Men in Tights (1993) me Titra Shqip
Austin Powers: The Spy Who Shagged Me 1999
Ghosted (2023) me Titra Shqip
A Burlesque on Carmen (1915) me Titra Shqip
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Pixie 2020
Herbie Fully Loaded (2005) me Titra Shqip
Fantasy Football (2022) me Titra Shqip
Demolition (2016) me Titra Shqip
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Shrek 5 (2022) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x