Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 136 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip

The Iron Claw (2023) me Titra Shqip

Djem. Vëllezër. Kampionë.Dec. 21, 2023United Kingdom132 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë e vëllezërve të pandashëm Von Erich, të cilët bënë histori në botën intensive konkurruese të mundjes profesionale në fillim të viteve 1980. Nëpërmjet tragjedisë dhe triumfit, nën hijen e babait dhe trajnerit të tyre dominues, vëllezërit kërkojnë pavdekësinë më të madhe se sa jeta në skenën më të madhe të sportit.

The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
The Iron Claw (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Iron Claw
Vlerësimi IMDb 7.9 25,437 vota
Vlerësimi TMDb 7.502 209 vota

Regjizori

Aktorët

Zac Efron isKevin Von Erich
Kevin Von Erich
Jeremy Allen White isKerry Von Erich
Kerry Von Erich
Harris Dickinson isDavid Von Erich
David Von Erich
Maura Tierney isDoris Von Erich
Doris Von Erich
Stanley Simons isMike Von Erich
Mike Von Erich
Michael Harney isBill Mercer
Bill Mercer
Holt McCallany isFritz Von Erich
Fritz Von Erich
Lily James isPam Adkisson
Pam Adkisson
Scott Innes isRing Announcer
Ring Announcer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

White Noise (2022) me Titra Shqip
The Little Mermaid (2018) me Titra Shqip
Wanted: Girlfriend (2024) me Titra Shqip
Little Ukraine (2022) me Titra Shqip
Lie with Me (2005) me Titra Shqip
Calm with Horses (2020) me Titra Shqip
Goal! (2005) me Titra Shqip
To Leslie (2022) me Titra Shqip
Derë e Hapur (2019) aka Open Door Film Shqiptar
Weathering with You (2019) me Titra Shqip
The Santa Clause (1994) me Dublim Shqip
East of the Mountains (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x