Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 124 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2ds2video.com
  • Server 3embedv.net
The Kane Files: Life of Trial (2010) me Titra Shqip

The Kane Files: Life of Trial (2010) me Titra Shqip

Nuk mund të ndalosh një njeri që nuk ndalet para asgjëje.Oct. 02, 2010USA87 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Scott Kane (Drew Fuller), një burrë me një të kaluar me kuadrate po përpiqet të jetojë një jetë të pastër. Kur djali i tij Owen sëmuret, Kane gjen opsionin e tij të vetëm është t’i drejtohet Daniel Morgan (William Atherton), mbreti lokal i botës së krimit. Morgan ofron të ndihmojë familjen e Kane, por e kryqëzon atë. Kur Morgan përpiqet të vrasë Kane duke punësuar një polic të ndyrë, Jace Olsen (Ethan Embry), Kane arratiset nga burgu për të kërkuar hakmarrjen e tij dhe për të shpëtuar djalin e tij. Me FBI-në (William Devane) dhe Policinë (Embry) në bisht, Kane duhet të përdorë të gjitha aftësitë e tij vdekjeprurëse për të shpëtuar familjen dhe veten e tij.

The Kane Files: Life of Trial (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kane Files: Life of Trial
Vlerësimi IMDb 5.6 625 vota
Vlerësimi TMDb 5.1 14 vota

Regjizori

Aktorët

Drew Fuller isScott Kane
Scott Kane
Ethan Embry isJace Olsen
Jace Olsen
William Atherton isDaniel Morgan
Daniel Morgan
Whitney Able isAnna Kane
Anna Kane
Eve Mauro isWendy Olsen
Wendy Olsen
Paul Rae isJeremy
Jeremy
Scott McCann isMax Godling
Max Godling
Chris Gann isOfficer
Officer
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

86 Melrose Avenue (2021)
Emergency Declaration (2022) me Titra Shqip
Texas Chainsaw 3D (2013) me Titra Shqip
Blackhat (2015) me Titra Shqip
Get Carter (2000) me Titra Shqip
88 (2015) me Titra Shqip
Forever Strong (2008) me Titra Shqip
Ferry (2021)
Star Trek: Generations (1994) me Titra Shqip
End of Days (1999) me Titra Shqip
Influencer (2023) me Titra Shqip
Dangerous (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x