Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 338 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2do0od.com
  • Server 3obeywish.com
The Kitchen (2023) me Titra Shqip

The Kitchen (2023) me Titra Shqip

Rrënjët e forta rriten në vende të pamunduraOct. 15, 2023United Kingdom108 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Izi është afër arratisjes nga Kuzhina, një nga banesat e fundit të mbetura në Londër. Por kur i riu Benji hyn në jetën e tij, ai përballet me disa vendime të vështira.

The Kitchen (2023) me Titra Shqip
The Kitchen (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Kitchen
Vlerësimi IMDb 6 166 vota
Vlerësimi TMDb 4.667 24 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Cheeky (2000) me Titra Shqip
The Road (2009) me Titra Shqip
Die Abrafaxe – Unter schwarzer Flagge (2001) aka Abrafasi dhe Piratet e Karaibeve me Dublim Shqip
The Last Warrior: Root of Evil (2021) me Titra Shqip
Lion-Girl (2024) me Titra Shqip
Locke (2014) me Titra Shqip
Furioza (2021) me Titra Shqip
Contact (1997) me Titra Shqip
Madame Claude (2021) me Titra Shqip
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) me Titra Shqip
Tomka dhe Shokët e Tij (1977) aka Tomka and His Friends Film Shqiptar
Lost in the Sun (2015) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x