Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 690 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d0000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip

The Last Airbender (2010) me Titra Shqip

Katër kombe, një fat.Jun. 30, 2010USA103 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia ndjek aventurat e Aang, një pasardhës i ri i një vargu të gjatë Avatarësh, i cili duhet të lërë mënjanë rrugët e tij të fëmijërisë dhe të ndalojë Kombin e Zjarrit të skllavërojë kombet e Ujit, Tokës dhe Ajrit.

The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
The Last Airbender (2010) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Airbender
Vlerësimi IMDb 4 171,144 vota
Vlerësimi TMDb 4.646 3,775 vota

Regjizori

Aktorët

Dev Patel isPrince Zuko
Prince Zuko
Shaun Toub isUncle Iroh
Uncle Iroh
Aasif Mandvi isCommander Zhao
Commander Zhao
Cliff Curtis isFire Lord Ozai
Fire Lord Ozai
Seychelle Gabriel isPrincess Yue
Princess Yue
Katharine Houghton isKatara's Grandma
Katara's Grandma
Francis Guinan isMaster Pakku
Master Pakku
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Fast Charlie (2023) me Titra Shqip
Indemnity (2022) me Titra Shqip
Ready to Rumble (2000) me Titra Shqip
Ella Enchanted (2004) me Dublim Shqip
Mortal Kombat 1995 me Titra Shqip
Tiger House (2015) me Titra Shqip
Herd (2023) me Titra Shqip
Prisoners of the Ghostland (2021) me Titra Shqip
Hanna (2011) me Titra Shqip
Jagun Jagun: The Warrior (2023) me Titra Shqip
Rogue Hostage (2021) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x