Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 243 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
The Last Deal (2023) me Titra Shqip

The Last Deal (2023) me Titra Shqip

Pasuria favorizon të guximshmit.Feb. 03, 2023USA91 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një tregtar kanabisi në tregun e zi largohet nga biznesi kur marihuana bëhet e ligjshme dhe detyrohet të bëjë një marrëveshje të fundit me njerëzit që duhet t’i besojë më pak.

The Last Deal (2023) me Titra Shqip
The Last Deal (2023) me Titra Shqip
The Last Deal (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Deal
Vlerësimi IMDb 6.5 132 vota
Vlerësimi TMDb 4 2 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

A Thought of Ecstasy (2018) me Titra Shqip
Operation Red Sea (2018) me Titra Shqip
Zero Tolerance (2015) me Titra Shqip
The System (2022) me Titra Shqip
The Unhealer (2020) me Titra Shqip
Double Jeopardy (1999) me Titra Shqip
American Heist (2014) me Titra Shqip
Wrong Turn (2021) me Titra Shqip
The Nile Hilton Incident (2017) me Titra Shqip
Kundo: Age of the Rampant (2014) me Titra Shqip
Project Dorothy (2024) me Titra Shqip
Man on Fire (2004) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x