Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 782 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2d000d.com
  • Server 3cdnwish.com
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip

The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip

Jeto përgjithmonë. Gjuaj përgjithmonë.Oct. 21, 2015USA106 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bota moderne mban shumë sekrete, por deri tani më befasuesja është se shtrigat ende jetojnë mes nesh; krijesa të mbrapshta të mbinatyrshme që synojnë të lëshojnë Vdekjen e Zezë mbi botën dhe t’i japin fund racës njerëzore një herë e përgjithmonë. Ushtritë e gjuetarëve të shtrigave kanë luftuar me këtë armik të panatyrshëm për shekuj, duke përfshirë Kaulderin, një luftëtar trim që shumë vite më parë vrau Mbretëreshën e gjithëfuqishme të shtrigave, duke shkatërruar ndjekësit e saj në këtë proces. Në momentet para vdekjes së saj, Mbretëresha e mallkoi Kaulderin me pavdekësi, duke e ndarë përgjithmonë nga gruaja dhe vajza e tij e dashur. Sot, Kaulder është gjahtari i fundit i gjallë që e ka kaluar jetën e tij të pavdekshme duke gjurmuar shtrigat mashtruese, gjatë gjithë kohës që dëshironte për familjen e tij të humbur prej kohësh.

The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
The Last Witch Hunter (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal The Last Witch Hunter
Vlerësimi IMDb 5.9 103,641 vota
Vlerësimi TMDb 5.942 3,140 vota

Regjizori

Breck Eisner
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Star Trek (2009) me Titra Shqip
Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021) me Titra Shqip
Kiss of the Dragon (2001) me Titra Shqip
Asterix & Obelix: The Middle Kingdom (2023) me Titra Shqip
RRR (2022) me Titra Shqip
Soulcatcher (2023) me Titra Shqip
Godzilla: King of the Monsters (2019) me Titra Shqip
Blackout (2022) me Titra Shqip
Fear and Loathing in Las Vegas (1998) me Titra Shqip
Olaf’s Frozen Adventure (2017) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
Land of Bad (2024) me Titra Shqip
0 0 vota
Vlerësimi Filmit
Abonohu
Njoftoni për
guest

0 Komente
Reagimet në linjë
Shiko të gjitha komentet
0
Do të donim mendin tuaj, ju lutemi komentoni.x